Kamil Cioch

Senior Associate | Radca Prawny

Doświadczenie

10-letnie doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych dla biznesu.

Specjalizacje

Obsługa prawna FMCG
Obsługa prawna IT
Transakcje M&A
Ochrona własności intelektualnej
Crowdfunding & venture capital

Kamil jest radcą prawnym z ponad 10-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych dla biznesu. Doświadczenie zdobywał w krakowskich kancelariach już w trakcie studiów, skupiając swoją praktykę od samego początku na sprawach korporacyjnych i prawie umów w różnych branżach gospodarki, w tym w szczególności: FCMG, IT, farmaceutyki, pocztowej i przemysłu ciężkiego. Wśród wielu projektów realizował m.in. te z zakresu M&A, przekształceń, ochrony własności intelektualnej oraz alternatywnego pozyskiwania kapitału (crowdfunding i venture capital).


Posiada bogate doświadczenie w zakresie negocjowania umów oraz prowadzenia sporów na każdym ich etapie (przedsądowym jak i sądowym). Doradza klientom przy bieżącej działalności gospodarczej, rozwijając przy tym m.in. swoje prywatne zainteresowania obejmujące własność intelektualną czy prawne aspekty nowych technologii.


Doradztwo przy realizacji wielu projektów sprawia, że cechuje go biznesowe wyczucie i elastyczne podejście przy wsparciu klientów.
Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie których uczestniczył w Szkole Prawa Amerykańskiej współorganizowanej z Columbus School of Law The Catholic University w Waszyngtonie (D.C.).
Członek OIRP w Krakowie