Doświadczenie

Przez 20 lat zdobywała wiedzę i doświadczenie zawodowe rozpoczynając swoją ścieżkę kariery od referenta do funkcji dyrektora działu pracowniczego.

Specjalizacje

Prawo pracy
Ubezpieczenia społeczne
Przepisy podatkowe
Rozliczenia ZUS, US, PFRON, PPK

Katarzyna jest specjalistą posiadającym ponad dwudziestoparoletnie doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym obszarze kadrowo – płacowym. Przez 20 lat zdobywała wiedzę i doświadczenie zawodowe rozpoczynając swoją ścieżkę kariery od referenta do funkcji dyrektora działu pracowniczego.
Przez 4 lata zarządzała kilkunastoosobowym zespołem działu kadrowo-płacowego w biurze rachunkowym, zdobywając nowe doświadczenia zawodowe. Posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta w tym zakresie dbając o wysoką jakość świadczonych usług.


Jest specjalistą w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, rozliczeń z ZUS, US, PFRON, PPK, naliczania wynagrodzeń etc. Posiada bardzo dobrą praktyczną znajomość bieżących przepisów Kodeksu Pracy oraz bardzo dobrą znajomość procesów i systemów płacowych i administracji kadrowo-płacowej.


Katarzyna uzyskała dyplom magistra na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyła również na tej uczelni studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz studia podyplomowe na Wyższej Uczelni Bankowej w Chorzowie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.