Katarzyna Niedźwiadek-Ciccone

Of Counsel | Radca Prawny

Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców zagranicznych inwestujących w Polsce oraz polskich spółek z kapitałem zagranicznym, w szczególności włoskim. Przez 6 lat zdobywała doświadczenie w międzynarodowej firmie doradczej należącej do sieci BIG4.

Specjalizacje

Prawo handlowe
Prawo korporacyjne
Prawo pracy
Doradztwo inwestycyjne

Katarzyna jest radcą prawnym posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców zagranicznych inwestujących w Polsce oraz polskich spółek z kapitałem zagranicznym, w szczególności włoskim. Przez 6 lat zdobywała doświadczenie w międzynarodowej firmie doradczej należącej do sieci BIG4.

Katarzyna zajmuje się szeroko rozumianym prawem handlowym, zapewniając pełną obsługę prawną przedsiębiorców, obejmującą w szczególności sprawy korporacyjne oraz kwestie z zakresu prawa pracy. Katarzyna wielokrotnie zapewniała kompleksowe wsparcie włoskim inwestorom na każdym etapie prowadzonej inwestycji w Polsce, począwszy od wprowadzenia na rynek polski poprzez bieżące doradztwo prawne.

Jest specjalistką z zakresu prawnej problematyki zarządzania zasobami ludzkimi. Brała udział w licznych projektach dotyczących procesów restrukturyzacji i reorganizacji korporacyjnej przedsiębiorców oraz grup kapitałowych. Uczestniczyła także w wielu projektach obejmujących analizę stanu prawnego spółek, przedsiębiorstw i nieruchomości. Ma doświadczenie w zakresie obsługi i negocjowania umów handlowych w obrocie gospodarczym.
Katarzyna ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz aplikację radcowską w OIRP w Krakowie. Prowadziła szkolenia m.in. z zakresu prawa korporacyjnego oraz prawa pracy.