Katarzyna Gwóźdź

Associate | Prawnik

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała już od 3. roku studiów pracując w krakowskich kancelariach prawnych, specjalizujących się głównie w sprawach z zakresu prawa korporacyjnego, transakcjach fuzji i przejęć (M&A), a także w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego.

Specjalizacje

Obsługa prawna firm
Prawo korporacyjne
Prawo cywilne

Katarzyna ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała już od 3. roku studiów pracując w krakowskich kancelariach prawnych, specjalizujących się głównie w sprawach z zakresu prawa korporacyjnego, transakcjach fuzji i przejęć (M&A), a także w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego.

Podczas studiów brała również czynny udział w licznych konferencjach naukowych oraz była współautorką publikacji z zakresu postępowania cywilnego w sprawach gospodarczych.

W MELD wspiera klientów w bieżącej działalności gospodarczej, specjalizując się w zagadnieniach związanych z prawem nowych technologii, obsługą prawną IT oraz prawem własności intelektualnej.