Bartosz Gołębiowski

Associate | Prawnik

Doświadczenie

Doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, zdobył w renomowanych krakowskich i śląskich kancelariach prawnych, w tym należących do sieci BIG4.

Specjalizacje

Prawo nieruchomości
Prawo korporacyjne
Prawo umów i negocjacje kontraktów
Procesy restrukturyzacyjne

Bartosz jest prawnikiem z doświadczeniem w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, które pozyskał pracując w krakowskich oraz śląskich kancelariach prawnych zapewniając kompleksowe wsparcie prawne dla spółek prawa handlowego, a w szczególności spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa korporacyjnego oraz prawa nieruchomości, w tym doświadczenie z pracy z deweloperami, realizacji projektów deweloperskich. Ponadto jest doświadczony w zakresie wsparcia przedsiębiorców w procesach restrukturyzacyjnych. Zajmuje się również analizą, opiniowaniem, sporządzaniem i negocjowaniem umów.

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2022 r., jest również absolwentem Szkoły Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego współorganizowanej przez Columbus School of Law The Catholic University of America w Waszyngtonie (D.C.) oraz kandydatem w programie LL.M.  na tej samej uczelni.