22209
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22209,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Jamila Mammadova

Of Counsel | Radca prawny

Jamila jest założycielem i partnerem zarządzającym Bridge Consultancy FZE, firmy doradczej zlokalizowanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, działającej od 2015. Jest prawnikiem z 20-letnim doświadczeniem w prawie korporacyjnym, prawie pracy, transakcjach M&A oraz bankowości korporacyjnej.

Jamila pracowała przez wiele lat jako prawnik wewnętrzny w międzynarodowej grupie kapitałowej z siedzibami w Signapurze, Dubaju oraz Londynie. Uprzednio pracowała jako prawnik w jednej z dobrze rozpoznawanych kancelarii w Londynie, specjalizując się w sprawach migracyjnym oraz politycznych ekstradycjach, a wcześniej w Azerbejdżanie i Kazachstanie, specjalizując się głównie w prawie korporacyjnym.

Ukończyła studia z zakresu międzynarodowych praw człowieka na Uniwersytecie w Essex (Wielka Brytania), jak również z zakresu międzynarodowego prawa publicznego i prywatnego na Państwowym Uniwersytecie w Baku.

Jamila posługuje się językiem azerskim, rosyjskim oraz angielskim.

Kontakt