Monika Madej

Associate | Księgowa

Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze księgowo-finansowej w firmach działających zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznych korporacjach funkcjonujących w ramach grup kapitałowych.

Specjalizacje

Rachunkowość i finanse
Controlling
Księgowość

Monika jest księgową z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w obsłudze księgowo-finansowej w firmach działających zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznych korporacjach funkcjonujących w ramach grup kapitałowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała początkowo współpracując z główną księgową, a następnie wykonując zadania na samodzielnych stanowiskach, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie księgowości, podatków i finansów.


Monika w swojej pracy zawodowej dba o relacje biznesowe na wielu poziomach współpracy, a wieloletnie doświadczenie w księgowości, finansach i podatkach oraz wiedzę z zakresu controllingu wykorzystuje dla usprawniania procesów i budowania efektywnych mostów między biznesem, a światem finansów.


Monika ukończyła ekonomię o specjalności rachunkowość i finanse w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz studia podyplomowe na kierunku controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W związku z poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju i wyzwań zawodowych, jest na etapie ukończenia ścieżki zdobywania tytułu doradcy podatkowego.