23115
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23115,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Patrycja Kionka

Associate | Asystent prawny
Patrycja Kionka

Patrycja jest asystentką prawną wspierającą zespół zajmujący się doradztwem i bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Obecnie jest studentką V roku Prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywa już od 3 roku studiów pracując w śląskich kancelariach adwokackich, radcowskich i notarialnych, gdzie zgłębiała wiedzę w rozmaitych dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy. W krąg jej zainteresowań wchodzi głównie postępowanie cywilne, interesuje się również technologią blockchain i tokenizacją, energetyką oraz prawem handlowym.

W MELD wspiera zespół w bieżącej obsłudze Klientów oraz m.in. w tematach związanych z obrotem nieruchomościami, postępowaniem karnoskarbowym czy windykacją należności.

Kontakt