22035
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22035,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Magdalena Grela

Associate | Aplikant

Magdalena jest aplikantką adwokacką z doświadczeniem w kompleksowej obsłudze prawnej  i korporacyjnej przedsiębiorców. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej współpracowała z kluczowymi podmiotami gospodarczymi na śląskim rynku z branży automatyki i robotyki. Zanim dołączyła do MELD przez kilka lat zdobywała doświadczenie także w kancelariach prawnych na Śląsku przy obsłudze osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Wspiera w opracowywaniu i negocjowaniu kontraktów handlowych oraz umów powszechnie stosowanych w obrocie gospodarczym, w tym z zakresu pośrednictwa finansowego i procesów budowlanych. Reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach sądowych. Jest zaangażowana w obsługę przedsiębiorstw z sektora energetyki.

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Od 2018 roku jest wpisana na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej. Uczestniczy w studiach podyplomowych Akademia Spółek prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Kontakt