22865
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22865,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Klaudia Majerańczyk

Associate | Aplikant

Klaudia jest aplikantką radcowską z doświadczeniem w obsłudze podmiotów z branży IT. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale prawnym międzynarodowej spółki z branży paliwowej oraz krakowskich kancelariach prawnych specjalizujących się w prawie własności intelektualnej.

MELD wspiera w opracowywaniu i negocjowaniu umów, w szczególności z zakresu prawa własności intelektualnej i IT. Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw z branży gamedev oraz elektromobilności.

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest aplikantką radcowską w OIRP w Krakowie. W czasie studiów reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w międzynarodowym konkursie arbitrażowym Frankfurt Investment Arbitration Mood Court.

Kontakt

Poznaj cały zespół