22928
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22928,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Aleksandra Magiera

Associate | Prawnik
Aleksandra Magiera

Aleksandra ukończyła kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest doktorantką w dyscyplinie nauki prawne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 3 roku studiów odbywając liczne staże oraz pracując w warszawskich i krakowskich kancelariach prawnych, które specjalizowały się głównie w sprawach z zakresu prawa i postępowania cywilnego.

W MELD wspiera klientów w bieżącej działalności gospodarczej, specjalizując się w zagadnieniach związanych z prawem ochrony danych osobowych oraz ochroną prywatności.

W ramach doktoratu bierze również czynny udział w konferencjach naukowych oraz prowadzi zajęcia zakresu legislacji nowych technologii. W swoich badaniach skupia się na obszarach związanych z ochroną danych osobowych oraz sztuczną inteligencją. Jest autorką publikacji z zakresu nowych technologii oraz praw człowieka. Kierownik grantu badawczego z zakresu zarządzania danymi cyfrowymi.

Kontakt