22900
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22900,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Adam Madejski

Associate | Radca prawny
Adam Madejski

Adam jest radcą prawnym, od kilku lat doradza przedsiębiorcom, głównie z branży energetycznej. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek kapitałowych, prawie energetycznym, odnawialnych źródłach energii, prawie zatrudnienia oraz prawie nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych śląskich kancelariach.

W zakresie jego bieżącej praktyki wchodzą umowy sprzedaży energii (PPA), badania due diligence, obsługa umów i aktów wewnętrznych z zakresu elektromobilności, sprzedaży usług oraz dostaw surowców, a także tematyka corporate governance. Adam posiada bogate doświadczenie procesowe, nabyte w zarówno w postępowaniach cywilnych jak i administracyjnych. Biegle porusza się w tematach związanych z regulowaniem stanu prawnego nieruchomości, w tym służebnościach i zasiedzeniu. Z powodzeniem reprezentował klientów przed organami administracji, sądami administracyjnymi, sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw przez Urzędem Regulacji Energetyki, Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Mocne strony Adama to dobra komunikacja, rzetelność, elastyczne podejście do spraw i terminowość. Biegle posługuje się językiem angielskim. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim.

Kontakt